Bregi-Matulji, raskošna vila sa bazenom i panoramskim pogledom na Kvarner
Ova luksuzna vila smještena je na parceli od 1160 m2. Okružena zelenilom, idealna je za hedoniste koji žele miran i opuštajući odmor. Nalazi se na padinama Učke, iznad Opatije sa pogledom u kojem možete uživati na udobnim ležaljkama uz privatni bazen. S obzirom da je vila ostakljena, sve prostoije su ispunjene svijetlom i imaju pogled na Kvarnerki zaljev.
U prizemlju je smještena konoba, prostorije za druženje opremljene stolom za stolni tenis, biljarskim stolom i spravama za vježbanje. Tu su još kotlovnica i vešeraj.
Na prvom katu je smještena spavaća soba, 2 kupaone, salon za sjedenje sa kaminom, kuhinja, ostava i velika blagovaonica sa izlazom na okućnicu gdje se nalazi bazen, sunčalište, jacuzzi i vanjski tuš.
Na drugom katu su 3 sobe sa kupaonicama i salon za sjedenje sa kaminom gdje se stepenicama penje u prostranu sobu u potkrovlju.
Razvedeno je centralno grijanje na naftu, postavljeni su klima uređaji i napravljena je priprema za dizalicu topline.
Na okućnici je također i garaža, više parkirnih mjesta, uređen vrt te trampolin za dječju zabavu.
Nenametljiv luksuz, mediteranski šarm i pogled na plavetnilo mora ovu vilu čine jedinstvenom oazom mira.
Napomena:
Cijena vile je 1.000.000 € + 80.000 € (namještaj, ako netko želi kupiti)